רכישת דירה כהשקעה - 3 סיבות טובות בעד

 

על פי הנתונים המפורסמים, מצב הכלכלה הישראלית טוב כיום יותר ממה שהיה אי פעם. ליותר ויותר אנשים יש הון פנוי שהם אינם נזקקים לו לצרכי המחיה הישירים שלהם (לראיה - כמות הנוסעים לחו"ל בכל שנה), והון זה מנותב להשקעות מהשקעות שונות, כמו שוק ההון או השקעות בתחום הנדל"ן, מאחר ותחום הבנייה (בשל היוזמות הממשלתיות של השנים מהאחרונות) אף הוא צובר תאוצה מתמדת. רכישת דירה כהשקעה, לא לצרכי מגורים, אלא לצורך השכרתה בשכ"ד, נחשבת לאחד מאפיקי הנדל"ן המניבים. לרכישה מסוג זה ישנן אינספור סיבות טובות, ליקטנו עבורכם שלוש מהבולטות ביותר בהן.

 

השקעות נדל"ן יוצרות לכם הכנסה חודשית קבועה

רכישת דירה לשם השכרתה בשכר דירה חודשי יוצרת ערוץ הכנסה מתמיד ומתמשך, אשר איננו תלוי בשוק התעסוקה הישראלי או בגיל הפרישה לפנסיה. כלומר, אתם יכולים להיות גמלאים ועדיין ליהנות מההכנסה הקבועה שמייצרת עבורכם הדירה. השקעות נדל"ן בתחום המגורים מאפשרות לכם לתכנן עתידכם הפיננסי לטווח הרחוק, כאשר הסכומים המגיעים באופן קבוע יכולים להוות הכנסה נוספת (בשנות העבודה שלכם) או הכנסה עיקרית (לאחר יציאה לפנסיה, בעת פיטורים או בעת אובדן מקורות הכנסה אחרים).

 

תמיד יהיה זוגות צעירים ומשפחות שתעדפנה לשכור דירה ולא לרכוש אחת

בעוד רכישת דירה נחשבת להוצאה כלכלית גדולה עבור בודדים, זוגות צעירים או משפחות צעירות, שכירת דירה מספקת להם דרך מגורים רווחת ומשתלמת לכל הצדדים. סקציה נוספת של שוכרים הם הסטודנטים במוסדות האקדמיים השונים. ידוע כי באזורים כאלה, למרות התחלופה הגבוהה של דיירים לדירה, אין חשש כי דירה פנויה העומדת להשכרה תישאר ריקה למשך זמן רב. אם הכיוון שלכם הוא שוכרי דירה שהם סטודנטים, שכר הדירה אף יכול להיות גבוה יותר משל דירות באזורים אחרים, בשל הביקוש הגבוה מצד אחד, ומספר שוכרים (ולא שוכר אחד) אשר מעלה את שכר הדירה. השכרת דירות יוצרת עסקאות Win-Win לכל הנוגעים בדבר - לשוכרים - היא מאפשרת מגורים הולמים בתשלום חודשי המתאים לתקציבם, ואילו למשכירים, היא מהווה אפיק הכנסה קבוע.

 

רכישת דירה נוספת יוצרת נכס ממשי אותו ניתן למכור או להוריש

נכסי נדל"ן ידועים מאז ומתמיד כנכסים יציבים, אשר ניתן למכור אותם בעת הצורך או להוריש לילדים ולנכדים, בשלב מאוחר יותר. מבחינה זו, דירה היא נכס במלוא מובן המילה. היא יכולה לשמש עבורכם כעירבון לקבלת הלוואה, היא יכולה להימכר במקרה שיש לכם צורך פתאומי במזומנים נזילים, והיא יכולה גם להירכש באזור/שכונה פחות מוצלח בעיר במחיר נמוך, ולהימכר במחיר גבוה בהרבה, לאחר שהאזור יעבור פיתוח (כפי שעוברים רוב האזורים הישנים ברחבי הארץ).

 

לסיכום:

השקעות נדל"ן יכולות להוות מקור הכנסה עיקרי או נוסף עבורכם, וכיום, בתנופת הבניה המתעצמת והולכת, חבל שלא ליטול חלק במגמה המתגברת של משקיעים הנהנים מהן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                     
    אפשר לעזור    דירות למכירה בראשון לציון      מכירת דירה צור קשר
    נדל״ן ראשון   דירה למכירה בראשון לציון       מכירת דירה טלפון 5162*
    אודות      פרויקטים חדשים בראשון לציון      מאמרים רויטל - 050-440-0607
   מדוע לבחור בנדל״ן ראשון      דירות חדשות בראשון לציון   אבי - 052-896-6006
   כתבו עלינו    

nadlan.rishon@gmail.com

Whatsapp

                               

נדל"ן ראשון היא חברה מוכרת ומובילה בתחום הנדל"ן בראשון לציון, המתמחה בשיווק ומכירת דירות יד שנייה בראשון לציון ופרויקטים חדשים של תמ"א 38 בראשון לציון.

seo-up קידום אתרים בגוגל