מכירת דירות בראשון לציון

 

נדל"ן ראשון מתמחה בשיווק ומכירת דירות יד שניה ודירות מפרויקטים של תמ"א 38, בראשון לציון.

השירותים שנדל"ן ראשון מעניקה ללקוחותיה מהווים תמהיל מדויק בין איכויות של חברת בוטיק, לבין יכולות של משרד תיווך גדול. השילוב המושלם בין ניסיון, מומחיות ורשת ענפה של קשרים עסקיים לבין יחס אישי, נגישות, זמינות והתאמה לצרכי הלקוח, הוא שמייחד את סוכנות התיווך נדל"ן ראשון והופך אותה לסוכנות הנדל"ן המובילה בראשון לציון.

 

מעוניינים למכור נכס בראשון לציון?

 

אנו מציעים לכם חבילת שירותים ייחודית שתענה על כל הצרכים שלכם בתהליך המכירה. בנדל"ן ראשון תקבלו ליווי אישי וצמוד מהרגע שבו תיכנסו למשרדנו ועד לחתימת חוזה המכירה.

חבילת השירותים המקיפה שלנו כוללת:

 

הערכת שווי הנכס ללא עלות

 

הערכת שווי איכותית היא צעד מאוד משמעותי לקראת מכירת הנכס, משום שהיא מאפשרת לנו להבין מהו קהל הקונים הפוטנציאלי שכדאי להתמקד בו, ומהי הדרך הטובה ביותר לשווק את הנכס. כדי להבטיח שתקבלו את התמורה המקסימלית עבור הנכס שלכם, וכדי שלא תשקיעו מאמצים מיותרים ותבזבזו את זמנכם וממונכם תוך התמקדות בקהל קונים לא רלוונטי, אנו מבצעים עבורכם הערכת שווי של הנכס ללא עלות נוספת.

 

ייצוג מוכרים במשא ומתן

 

בזכות היכרות עמוקה ורבת שנים של שוק הנדל"ן בראשון לציון וניסיון רב בעסקאות הקנייה והמכירה אנו מסוגלים לייצג אתכם במשא ומתן של מכירת הדירה באופן שמבטיח את שמירת האינטרסים שלכם ומונע טעויות עתידיות שיכולות להתבצע כתוצאה מחוסר הניסיון, או מחוסר הבנה, הן ברמת השוק והן ברמה המשפטית.

 

השבחת הנכס לקראת המכירה

 

כדי שתקבלו את התמורה המקסימלית עבור הנכס שלכם, בנוסף לפירסום ושיווק נכון של הנכס, חשוב להפוך אותו למזמין ואטרקטיבי עד כמה שניתן, בעיני הקונה הפוטנציאלי. לשם כך, אנו מציעים את עזרתנו בשיפוץ ועיצוב פנים הדירה, הבית או המשרד, בהתאם לשוק שאליו אנו מכוונים, ובהשבחתו לקראת המכירה.

 

הפנייה לייעוץ משפטי לקראת המכירה

 

עסקאות נדל"ן יכולות להיות מאוד מורכבות בשל מערכת המיסוי בארץ וגם כתלות באופי הנכס שאתם מעוניינים למכור. כדי להמנע מטעויות שעלולות להתברר כיקרות מאוד בהמשך, חשוב לקבל ייעוץ משפטי לפני ובמהלך חתימת החוזה, מעורך דין מנוסה המתמחה בתחום הנדל"ן. על כן, בחירת עורך הדין, היא צעד מאוד משמעותי בתהליך המכירה. בנדל"ן ראשון חוסכים לכם את הצורך בחיפושים אחר עורך דין אמין ומקצועי. במהלך השנים יצרנו קשרים עם מיטב עורכי הדין בתחום המקרקעין, וצברנו מומחיות בזיהוי הצרכים הספציפיים של הלקוח והפנייתו לעורך דין מתאים.

 

שיתופי פעולה עם משרדי תיווך נוספים

 

משרדנו פועל בשיתוף פעולה עם משרדי תיווך נוספים בראשון לציון. שיתוף הפעולה והמידע עם משרדי תיווך אחרים מאפשר, מצד אחד, להגדיל את החשיפה של הנכס שאתם מעוניינים למכור ולהגיע לכמות גדולה יותר של קונים פוטנציאלים, ומייתר, מצד שני, את הצורך לפנות למשרדי תיווך בכוחות עצמכם, וחוסך לכם את ההוצאות הכספיות ואת "כאב הראש" הכרוכים בהתמודדות מול מתווכים רבים.

 

אז תתרווחו בכיסא ותנו לנדל"ן ראשון לעשות עבורכם את העבודה הקשה. לא תאמינו באיזה קלות אתם יכולים למכור את הנכס שלכם. צרו קשר עוד היום ואנו נעשה כל שביכולתנו כדי להביא לחשיפה מקסימלית של הנכס שלכם ונלווה אתכם יד ביד לעבר העסקה המשתלמת ביותר שתוכלו לקבל עבורו.

 

 

נכסים שנמכרו לאחרונה

 

למאמרים בנושא מכירת דירה

 

 

                                                                                                                                                                                                                                     
    אפשר לעזור    דירות למכירה בראשון לציון      מכירת דירה צור קשר
    נדל״ן ראשון   דירה למכירה בראשון לציון       מכירת דירה טלפון 5162*
    אודות      פרויקטים חדשים בראשון לציון      מאמרים רויטל - 050-440-0607
   מדוע לבחור בנדל״ן ראשון      דירות חדשות בראשון לציון   אבי - 052-896-6006
   כתבו עלינו     nadlan.rishon@gmail.com

                               

נדל"ן ראשון היא חברה מוכרת ומובילה בתחום הנדל"ן בראשון לציון, המתמחה בשיווק ומכירת דירות יד שנייה בראשון לציון ופרויקטים חדשים של תמ"א 38 בראשון לציון.

seo-up קידום אתרים בגוגל